21-letni mieszkaniec Brodnicy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, policja doprowadziła go do zakładu karnego

21-letni mieszkaniec Brodnicy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, policja doprowadziła go do zakładu karnego

Do dynamicznego zdarzenia doszło w brodnickiej jednostce policji, kiedy funkcjonariusze zatrzymali młodego mężczyznę, który był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia go do placówki karnych. Sprawa dotyczy 21-letniego mieszkańca Brodnicy, który teraz będzie musiał spędzić najbliższy rok życia za kratami.

Podczas rutynowego patrolu, który odbył się w miniony czwartek (18.01), funkcjonariusze z brodnickiego komisariatu zatrzymali mężczyznę. Mężczyzna ten, znanym w mieście jako 21-latek z Brodnicy, przez jakiś czas skutecznie unikał kontaktu z organami ścigania. Właśnie on był osobą, której organy ścigania rozpaczliwie poszukiwały na mocy wydanego nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Powodem było skazanie go na karę pozbawienia wolności w formie jednorocznego pobytu w więzieniu za przestępstwo związane z posiadaniem substancji narkotycznych.

Obecnie, mężczyzna już przebywa w odpowiedniej placówce, gdzie rozpoczął odbywanie wyznaczonej mu kary. Policja z Brodnicy skutecznie doprowadziła go do miejsca, gdzie teraz będzie musiał odpokutować swoje przewinienia przez najbliższe dwanaście miesięcy.