Mrożące krew w żyłach zdarzenie drogowe na trasie wojewódzkiej nr 544 w Gutowie

Mrożące krew w żyłach zdarzenie drogowe na trasie wojewódzkiej nr 544 w Gutowie

Przerażający incydent drogowy miał miejsce na trasie wojewódzkiej o numerze 544, dokładnie w małym miejscu o nazwie Gutowo. Do tej groźnej sytuacji doszło w ostatnią niedzielę danego miesiąca, czyli 24 marca, a dokładna godzina to 17.31. Obecnie siły policyjne dokładają wszelkich starań, aby wyjaśnić wszystkie szczegóły tego niefortunnego zdarzenia.

Samochód ciężarowy należący do wojska i pojazd osobowy były uczestnikami tego niebezpiecznego zderzenia, które miało miejsce w Gutowie, miasteczku położonym w powiecie brodnickim. Wszystko rozegrało się na dwudziestym kilometrze wspomnianej wcześniej drogi wojewódzkiej. Bezpośrednio po otrzymaniu zgłoszenia, na miejsce natychmiast skierowano trzy jednostki straży pożarnej. Dodatkowo działania podejmują również służby medyczne oraz policja.

Sierżant sztabowy Paweł Dominiak, pełniący funkcję oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy, udzielił nam nieco więcej informacji na temat zdarzenia. Jak się okazało, kobieta podróżująca samochodem osobowym, jako pasażerka, została przetransportowana do szpitala w Działdowie w wyniku tego incydentu. W trosce o dobro społeczeństwa funkcjonariusze prowadzą intensywne działania, aby ustalić dokładne przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego wypadku.