Unikalna inicjatywa szefa lokalnej Straży Pożarnej: Festiwal Pizzy w Tereszewie

Unikalna inicjatywa szefa lokalnej Straży Pożarnej: Festiwal Pizzy w Tereszewie

W ostatnią sobotę, mieszkańcy Tereszewa mieli nietypowy dzień. Panie nie musiały tego dnia zastanawiać się nad przygotowaniem obiadu, bowiem za smaczny posiłek odpowiedział Jarosław Borkowski, komendant Ochotniczej Straży Pożarnej w Tereszewie.

Przygotował dla nich festiwal pizzy, który odbył się w miejscowej świetlicy wiejskiej. Poczęstunek był całkowicie autorski – to właśnie pizzę szef straży określił jako swoje ulubione danie. Zdecydował, że podzieli się nim z innymi członkami jednostki, którą dowodzi, ale także z kobietami z Koła Gospodyń Wiejskich. To pomysł na ciekawe spędzenie czasu oraz integrację społeczności lokalnej.

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich były zachwycone podawanym daniem. Twierdziły, że to najlepsza pizza jaką kiedykolwiek miały okazję jeść. Były wdzięczne za zaproszenie na ten wyjątkowy event.

Jarosław Borkowski, poza umiejętnościami strażackimi, wykazał się także kulinarne. Z dumą podkreślił, że kocha gotować pizzę i cieszy się, że ta smakowała wszystkim obecnym. Był wdzięczny za to, że mogli razem spędzić miło czas. Spodobała mu się ta inicjatywa na tyle, że zapowiedział jej powtórzenie w przyszłości.