Nowe informacje w sprawie zabójstwa 31-latka

Nowe informacje w sprawie zabójstwa 31-latka

Pisaliśmy niedawno o sprawie zabójstwa 31-latka. Według informacji, jakie udało się zgromadzić policji, do spotkania sprawcy i ofiary doszło całkowicie przypadkowo. Arkadiusz D., myślał, że mężczyzna, którego spotkał, chce mu ukraść rower. Sięgnął wtedy po nóż, którym zadał śmiertelne rany. Do wszystkiego się przyznał.

Teraz policja zatrzymała kolejne dwie osoby. Cały czas brane są pod uwagę wszystkie okoliczności zdarzenia, ponieważ ważne jest, aby prokuratura miała pełny obraz sytuacji. Na ten moment badana jest rola sześciu mężczyzn w różnych w tej sprawie.

Kto był zamieszany w sprawę?

Kto i jaką dokładnie rolę odegrał w całej tej zbrodni? Z początku zatrzymano piątkę osób (mężczyznę i kobietę). Kiedy jedna z nich złożyła wyjaśnienia, policja ją zwolniła. Została już tylko czwórka mężczyzn, ale od tamtego czasu nieco się zmieniło. Do osób potencjalnie zamieszanych w wydarzenie dołączyły jeszcze dwie.

Dwie dodatkowe osoby, które będą teraz przesłuchiwane, to małoletni chłopcy. Jeden z nich nie ma jeszcze skończonych 15 lat. Policja nie może jednak przesłuchać ich od razu, konieczne jest złożenie wniosku do sądu. Procedury wymagają tego, aby miejscem przesłuchania był Sąd Okręgowy w Toruniu.