Udana akcja ratunkowa: 94-letnia kobieta odnaleziona w zaroślach

Udana akcja ratunkowa: 94-letnia kobieta odnaleziona w zaroślach

Nocna operacja ratunkowa prowadzona przez funkcjonariuszy z komisariatów w Rypinie i Brodnicy doprowadziła do pomyślnego odnalezienia zaginionej 94-letniej kobiety. Kobieta, która zniknęła ze swojego miejsca zamieszkania, została odnaleziona po kilkugodzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez noc. Teraz bezpiecznie przebywa pod opieką swojej rodziny.

Wszystko rozpoczęło się w niedzielę, gdy późnym wieczorem panikujący krewny starszej kobiety powiadomił lokalną jednostkę policji o jej niespodziewanym zaginięciu. Informacja ta skłoniła odpowiednie służby do natychmiastowego wysłania patrolu na miejsce, który rozpoczął intensywne poszukiwania.

Na początku działania służb były nieefektywne – próby przeszukania terenu i nawiązania kontaktu z rodziną zaginionej nie przynosiły żadnych rezultatów. W rezultacie, na miejsce zgłoszenia skierowano dodatkowego funkcjonariusza z Brodnicy, wspomaganego przez służbowego psa. Z każdą godziną liczba zaangażowanych w akcję funkcjonariuszy rosła.

Wreszcie, po kilkugodzinnej, wyczerpującej akcji poszukiwawczej, udało się odnaleźć zaginionej 94-latki. Kobieta była ukryta w gęstych zaroślach. Szczęśliwie teraz jest już bezpieczna i pod opieką swojej rodziny.