Policja z Brodnicy zatrzymuje trójkę przestępców: 21-letnią kobietę i dwóch mężczyzn w wieku 39 i 41 lat

Policja z Brodnicy zatrzymuje trójkę przestępców: 21-letnią kobietę i dwóch mężczyzn w wieku 39 i 41 lat

Trzech mieszkańców miasta Brodnica spotkało niedawno surową sprawiedliwość. Policjanci z tej miejscowości zatrzymali 21-letnią panią oraz dwóch panów, którzy mają 39 i 41 lat. Na kolejne trzy miesiące znajdą się oni za kratkami, skąd czeka ich dalsza odpowiedzialność karalna. Wszystkim grozi kara od 3 do nawet 20 lat pozbawienia wolności. Dzięki skutecznej pracy mundurowych, udało się odzyskać skradzione przez nich przedmioty takie jak dokumenty, karta bankomatowa i portfel, a także pewną sumę gotówki.

Zdarzenie, które doprowadziło do zatrzymania tego trio miało miejsce w ostatni czwartek, nieco po godzinie 18. Z relacji osoby pokrzywdzonej wynika, że do jego domu wtargnęli zupełnie nieznani mu ludzie – wspomniana kobieta oraz dwaj mężczyźni. Zaskakująco, jeden z intruzów podjął próbę uduszenia ofiary, podczas gdy drugi domagał się wydania posiadanej gotówki.

W tym samym czasie 21-letnia kobieta przeszukiwała mieszkanie, skąd zabrała portfel. W środku znajdowało się nieco ponad 170 złotych, karty bankomatowe i różne dokumenty. Policjanci szybko ustalili miejsce przebywania sprawczyni.

Na miejscu funkcjonariusze zastali zarówno kobietę, jak i jej wspólników w wieku 39 i 41 lat. Wszyscy wyraźnie byli pod wpływem alkoholu. Została im odebrana wolność i zostali przetransportowani do komendy w Brodnicy, gdzie następnie trafili do aresztu.