Program "Letni Artyzm z Biblioteką" zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia w lipcu 2024

Program "Letni Artyzm z Biblioteką" zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia w lipcu 2024

W Brodnicy, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna organizuje specjalne, dwutygodniowe zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 12 lat. Cykl spotkań, noszący tytuł „Letni Artyzm z Biblioteką”, odbędzie się podczas tegorocznych wakacji i jest skierowany do wszystkich zainteresowanych. Zajęcia będą trwały od 8 do 12 lipca oraz od 15 do 19 lipca 2024 roku, każdego dnia w godzinach od 10:00 do 12:00.

Dla chętnych uczestników programu, rejestracja rozpoczęła się już teraz. Więc jeśli jesteś zainteresowany, powinieneś zgłosić się do Wypożyczalni dla dzieci i młodzieży mieszczącej się przy ul. Zamkowej 1 najdalej do dnia 5 lipca 2024 roku. Można również zarejestrować się telefonicznie, dzwoniąc pod numer 56 498 22 47. Wejście na zajęcia jest bezpłatne, jednakże ilość miejsc jest ograniczona, dlatego warto nie zwlekać z zapisami.

Zajęcia są finansowane przez Urząd Miejski w Brodnicy w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Brodnicy na lata 2022-2024. Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci i młodzież do udziału w letnich zajęciach pełnych artystycznego twórczego zaangażowania.