Spotkanie autorskie z Wojciechem Przylipiakiem w Brodnickiej Bibliotece – powrót do czasów PRL

Spotkanie autorskie z Wojciechem Przylipiakiem w Brodnickiej Bibliotece – powrót do czasów PRL

Brodnicka Biblioteka serdecznie zaprasza na fascynujące spotkanie z Wojciechem Przylipiakiem, uznanym reportażystą i autorem popularnej książki „Zakupy w PRL. W kolejce po wszystko”. Wydarzenie to zapewni unikalną okazję do spojrzenia na ówczesny świat handlu – od mało znanych osiedlowych sklepików aż po okazałe domy towarowe.

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się o próbach prowadzenia prywatnego handlu, sieciówkach w stylu Moda Polska, a także o luksusach dostępnych w takich miejscach jak Pewex. Spotkanie z Wojciechem Przylipiakiem przeniesie nas również do ponadczasowego świata polskiego designu, modę, która nadal ma w sobie moc przyciągania, porywające hasła reklamowe oraz barwne neony epoki.

W trakcie wydarzenia przewidziano mini wystawę różnorodnych wydawnictw i przedmiotów z czasów PRL, które dodatkowo uatrakcyjnią spotkanie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych 14 marca o godzinie 17:30. Miejsce spotkania – Pałac Anny Wazówny. Nie ma żadnych opłat za wstęp – wejście jest wolne dla wszystkich.